Nákupní košík
menu
Clip in vlasy

Každá žena chce mít vlasy, které ji budou zdobit a stanou se korunou její krásy. Vlasy, které budou dlouhé, lesklé, zdravé, husté… Zkrátka nádherné. To však vyžaduje úsilí a pravidelnou péči. Kromě správné výživy, tedy zdravé stravy, která je alfou a omegou krásných vlasů, nezapomínejte také na jejich péči zvnějšku.

Vybírejte pro své vlasy kvalitní profesionální kosmetiku a hlavně přípravky vhodné k typu Vašich vlasů. Občas je důležité použít vyživující vlasový balzám či masku a dodat tak vlasům potřebné živiny a vitamíny. Roztřepené konečky ošetřete pomocí ochranných vyživujících sér, která je zacelí, hydratuje a navrátí jim vitalitu.

Pokud i přes veškerou péči máte pocit, že Vám Vaše vytoužená hříva roste pomalu a Vy nechcete ztrácet čas dalším čekáním, je tu řešení, díky kterému může snadno a rychle získat dlouhé a krásné vlasy každá žena. Krásné a zdravě vypadající vlasy můžete na počkání získat pomocí různých metod prodlužování vlasů. Permanentního prodloužení vlasů dosáhnete jednoduše například pomocí metody micro ring. Není to však jediná možnost. K obohacení a prodloužení Vašich vlasů můžete taky využít keratin či další oblíbený způsob oživení Vašeho účesu – metodu tape in.

Pokud si však na takovou razantní změnu Vašeho vzhledu netroufáte, pak je tu skvělá alternativa. Revoluční metoda, která umožňuje pouze občasné prodloužení Vašich vlasů – clip in vlasy. Ty jsou v současnosti velice oblíbeným a bez debaty také nejšetrnějším způsobem, jak si prodloužit vlasy. Jejich další nespornou výhodou je také rychlost a pohodlnost prodloužení. Jejich aplikaci zvládnete sama v pohodlí domova během několika minut. I o ně je však třeba se důkladně starat, dopřát jim správnou intenzivní péči. Jen tak budou vypadat přirozeně a zachovají si svou krásu, hebkost a lesk na dlouhou dobu. Protože je můžete žehlit, fénovat i natáčet a vůbec upravovat stejně jako vaše vlastní Vlasy, nezapomínejte také na vhodné stylingové přípravky, které dotvoří Váš účes.

Nelitujte investice do profesionálních přípravků vlasové kosmetiky a Vaše vlasy se Vám odvděčí.

Web pro počítače | Obchodní podmínky | Doprava | Kontakt
Copyright © 2003–2015 ProfiVlasy