Nákupní košík
menu
ProfiVlasy.cz – provizní systém

Provizní systém

Připravili jsme pro Vás provizní systém. Díky našemu proviznímu systému máte možnost vydělat z každého nákupu 10%. Například z každého nákupu za 1000 Kč získáte 100 Kč.

Jak to funguje ?

Vše probíhá na našem e-shopu. Výhoda pro Vás je ta, že my se o všechno postaráme. Na Vás je jen získat zákazníka. Po zaregistrování obdržíte svoje jedinečné 4-místné ID číslo, které budou používat Vaši zákazníci při objednávání zboží. Toto číslo musí zákazníci napsat vždy do políčka pro ID číslo, jinak se Vám provize nezapočte. Nejlepším řešením je, když se Váš zákazník zaregistruje, zapíše ID číslo a uloží svoje nastavení. K dispozici jsou letáky a vizitky. 10 kusů vizitek a 30 kusů letáků Vám dáme do začátku zdarma. Na vizitky a letáky si napište Vaše jedinečné ID číslo.

Pokud si tedy Váš zákazník objedná, tak Vám systém zašle e-mail s objednávkou zákazníka. Po přihlášení do provizního systému uvidíte tuto objednávku na obrazovce a také vypočítaných 10% z částky. Dále uvidíte celkový součet Vašich provizí.

Alternativní spolupráce

Je možné se také domluvit na spolupráci způsobem, že nakoupíte se slevou 10% a prodáte za cenu na našem e-shopu. Jedinou podmínkou této spolupráce je odběr zboží v minimální hodnotě 2000 Kč vč. DPH za měsíc.

Grafické bannery

Pokud hledáte grafické bannery, tak jsme pro Vás připravili tuto stránku : bannery
Na stránce naleznete stávající bannery, ale je možné se s námi domluvit na zhotovení bannerů Vám přímo na míru a to vše zdarma.

Placení provizí

Ohledně vyplacení provize můžete požádat jednou za 2 měsíce a minimální částka k proplacení je 500 Kč. Nezapomeňte při registraci uvést Váš bankovní účet.

Připojte se, děláte to pro sebe

Neváhejte, čím dříve začnete, tím dříve budete mít provize. Kontaktujte nás.

Web pro počítače | Obchodní podmínky | Doprava | Kontakt
Copyright © 2003–2015 ProfiVlasy